Na trhu již nejméně třetí sezónu slaví úspěch trojice volně prodejných produktů XLS Medical, které jsou určeny na hubnutí. Přes kritiku dřívější  reklamy na XLS Medical na hubnutí stojí  za to věnovat těmto výrobkům pozornost. Jedná se o XLS Medical Redukování chuti k jídlu, dále XLS Medical Vázání kalorií z tuků a nakonec XLS Medical Blokování kalorií ze sacharidů.

O prvním z nich se mi nepodařilo najít žádné podrobnosti o složení, kromě toho, že obsahuje patentní součást “Redusure”, u druhého se lze dočíst, že účinná látka “Litramine” je na bázi vlákniny a ve třetím případě se jedná o glykoproteinový komplex “PhaseLite”. Výrobky XLS Medical jsou již nějakou na trhu, takže na webu už proběhly nějaké diskuse o zkušenosti uživatelů (vesměs pozitivní), některé jsou pod tímto příspěvkem, jiné najdete i na webu  XLSMedical.biz. Za zmínku stojí i to, že výrobce – Omega Pharma – dává letos i nějakou záruku na vrácení peněz v případě nespokojenosti s účinkem. Není to sice bez podmínek, je to časově omezeno, nicméně to určitě vzbuzuje důvěru.

Pokud ovšem máte sami osobní zkušenost s některým z výrobků řady XL-S Medical, uvítáme pokud přidáte svůj vlastní diskusní příspěvek pod článek. Prosím ovšem trpělivost, kvůli notné porci spamu jsou schvalovány příspěvky ručně.


10 komentářů k „Trojice doplňků stravy XLS Medical na hubnutí“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>