Acai berry jsou plody palmy açaí, která roste v brazilské oblasti Paraná a Amazonii. Tam je acai berry velmi oblíbené ovoce. Açaí obsahuje velké množství účinných látek, k nimž patří především: vitamin C, anthokyanová barviva, vitamin A, vitaminy řady B, minerální látky (mangan, hořčík, fosfor, vápník, draslík, bór, měď, železo, molybden), epikatechin, kyselina galová, protokatechin, kumarin, cyanidin, flavonoidy, kyselinu vanilovou, pelargonin-3-glykosid, nenasycené mastné kyseliny a vitamin E.

Acai berry plody palmy acaiŠťáva z plodů má blahodárné účinky. Důležitá je velmi silná antioxidační aktivita díky některým obsahovým látkám, jako jsou vitaminy A, C, E či flavonoidy. Je doporučována při oslabené imunitě (obsah antioxidantů) a zvýšené fyzické nebo tělesné zátěži, a také při stresu. Své místo má acai berry i při snižování nadváhy, protože tlumí pocit hladu.

Kde ovoce Acai Berry pomáhá

  • Dodává energii ad snižuje únavu.
  • Antioxidační vlastnosti, chrání buňky před poškozením, vhodný pro nadměrně zatěžovaný organismus – doporučeno pro kuřáky, manažery nebo sportovce.
  • Upravuje potíže se zažíváním. Podporuje metabolismus, pomáhá při hubnutí.
  • Má příznivý vliv při zvýšeném cholesterolu. Posiluje oslabený kardiovaskulární a cévní systém.
  • Doplňuje nedostatek vitamínů a minerálů.

Acai Berry Thin – doplněk stravy s ovocem acai berry

Acai Berry Thin obsahuje plody acai berry — ovoce, které je silným antioxidantem a pomáhá při hubnutí. Díky doplňku stravy Acai Berry Thin ta můžeme užívat účinků ovoce palmy acai i u nás, kde není dostupné.  Složení: výrobek obsahuje v jedné kapsli: 500 mg Acai berry (Euterpe oleracea, plod), stearan hořečnatý (kluzná látka), želatina, oxid titaničitý (barvivo). Doporučená denní dávka je 2-4 kapsle denně, dostatečně zapít vodou. Pokud chcete pomocí ovoce acai berry zhubnout, doporučuje se užívat Acai berry Thin minimálně 3 měsíce (nezbytné je úprava jídelníčku a dostatek pohybu). Acai Berry Thin najdete v nabídce internetového obchodu Prozdraví za vynikající cenu:

» Acai Bery Thin (100 kapslí)

Nyní v akci se slevou!
(Časově omezeno / do vyprodání.)

Acai Berry Thin je vynikající doplněk stravy doporučovaný pro zatěžovaný organismus. Každá kapsle obsahuje 500 mg plodů acaí berry, které jsou základem jeho blahodárného účinku.
Balení 100 kapslí vydrží 25-50 dnů.

Upozornění
Doplněk stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v uzavřeném obalu v suchu při teplotě od 25 °C.Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Acai Berry Thin – Diskuze a recenze zákazníků

– “Když to shrnu, vybrala jsem si Acai berry Thin proto, že jsem se začátkem jara cítila velmi unaveně a oslabená. odpoledne po příchodu z práce (8 hodin u počítače) jsem byla schopna do minuty usnout. Už po týdnu pravidelného užívání (1 kapsle ráno, 1 kapsle večer) jsem pocítila účinky: klidná, vyrovnaná, bez stresu, čilá, bylo ve mne plno energie, vnitřně velmi spokojení…”

Informace o výrobku a citace z recenze zákazníků byly převzaty z partnerského obchodu Prozdravi. Na samostatném webu věnovanému acai berry najdete i podrobnější informace o doplňku stravy Acai Berry Thin a další recenze a diskuze.


Žádný komentář k „Acai Berry přírodní antioxidant“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>