Krabičková dieta — to je dieta bez práce. Stačí si objednat tuto službu a dostanete celodenní stravování pěkně v krabičkách až domů. Řada poskytovatelů navíc spolupracuje se dietními odborníky, takže je zde zaručena i určitá efektivita dietního přístupu v případě léčení obezity. Krabičková dieta může být neocenitelná v případě, kdy pracujeme v místě, kde není k dispozici řádná (dietní) strava.

Jedinou nevýhodou služby typu Krabičková dieta může být její cena. Podle počtu předplacených jídel může stát strava na jeden den 200 až 400 Kč i více. K tomu je třeba započítat cenu dopravy, tedy dalších cca 100 Kč denně (nebo obden, pokud se doručují rovnou jídla na 2 dny). Pro muže je — díky vyšším kalorickým nárokům — strava na den o nějakou tu desetikorunu dražší.

Krabičková dieta není už k dispozici jen ve velkých městech, jako je Praha, Brno nebo Ostrava, ale najdeme ji i v řadě okresních měst.

Další články, odkazy:


Jeden komentář k „Krabičková dieta – dieta do domu“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>