Firma Reebook přichází na trh s revoluční novinkou:

Reebok EasyTone: bota na hubnutí a tvarování zadeščkuJejí boty řady Easy Tone mají speciálně tvarovanou podrážku, díky níž se při chůzi podstatně více aktivují svaly na hýždích a na nohou. Nezávislé testy na univerzitě v Delawaru potvrdily až 28% nárůst aktivace svalů na zadečku.

Pod patou a špičkou jsou totiž u těchto bot umístěny balanční polštáře, které mění dynamiku chůze, způsobují mírnou nestabilitu, která nutí svaly k vyšší aktivitě. Tak vlastně posilujete prostou chůzí.

Jestli v těchto botách skutečně zhubnete, na to asi úplná záruka není. V každém případě i naděje na jen prosté vytvarování lepšího pozadí stojí za to. Navíc neriskujete tak moc: cena tenisek Reebok EasyTone se pohybuje okolo 2000 Kč, to není více, než stojí běžné značkové tenisky. Navíc většina modelů je pohodlném bezešvém provedení.


2 komentářů k „Reebok EasyTone: boty na hubnutí“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>