Tak konečně jsme s dočkali: od 17. března startuje na TV Prima další řada reality show Jste to co, co jíte s nesmlouvavou doktorkou Kateřinou Cajthamlovou a výživovým poradce ing. Petrem Havlíčkem.Vypadá to, že plánování se povedlo a nový pořad může pomoci nahradit výpadek zájmu o pořad Mladší o pár let se Sabinou Laurinovou a Klinikou GHC Praha.

Kateřina Cajthamlová, Jste to, co jíte (foto: iprima.cz)Právě s pořadem Mladší o pár let Prima neví, jak nejlépe naložit, již ho několikrát “přestěhovala” v rámci svého vysílacího schematu, naposledy na čtvrtek dost pozdě večer. Na programu v týdnu od 14. března jsem jej již ani nenašel.

Tak uvidíme, jestli si Doktorka Kateřina povede lépe než nestárnoucí Sabina Laurinová. I pro mne osobně je pořad Jste to, co jíte mnohem zajímavější. Přestože v obou případech jde o zábavné  programy, v případě dvojice odborníků na výživu Cajtamhlová – Havlíček se člověk často doví něco zajímavého a praktického pro vlastní redukci váhy.


Žádný komentář k „Další řada seriálu Jste to, co jíte“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>