Doplněk stravy Lipoxal eXtreme II je inovovaným výrobkem na hubnutí od firmy Walmark. Televizní reklama ukazuje na značnou míru důvěry výrobce ve svůj výrobek. Jestli slibované účinky zaznamenají i zákazníci, to se teprve ukáže. Výrobek není inzerován zatím příliš dlouho, a tak ani na internetu nejsou diskuze o Lipoxal eXtreme II příliš časté. Po kliknutí na předchozí odkaz můžete přidat své zkušenosti.

Lipoxal eXtreme II – složení

Lipoxal eXtreme II

www.lipoxal.info

Hlavním efektem má být termogenní účinek, který by měl napomoci spalování tuků. Odpovědný by za to měl být komplex extraktů: zelený čaj, guarana, kakao, zázvor, synefrin. Kromě toho Lipoxal eXtreme II obsahuje L-karnitin, který se již dlouho používá pro zlepšení energetického využití tuků.

Složení doplňují antioxidanty spolu s výtažky z červeného ženšenu. To by mělo podpořit krevní oběh, zmírňovat stres a udržovat mentální výkonnost.

Zajímavá je poslední složka – antistresová. Stres je považován za podstatný spolupachatel na obezitě; tvrdí to ostatně i naše obezitoložka MUDr. Kateřina Cajthamlová, protagonistka pořadu Jste to co jíte.

Doporučené dávkování doplňku stravy Lipoxal Xtreme II

  • 1 tableta 3x denně u osob s hmotností do 60 kg
  • 2 tablety 2x denně u osob s hmotností nad 60 kg

První dávka se užije ráno se snídaní, druhá dávku přibližně po 6 hodinách, společně s obědem. Tobolky se mají zapít dostatečným množstvím vody. Dávka 4 tobolky/den by se neměla překračovat. Citlivé osoby by neměly tento doplněk užívat na lačno.

Vyzkoušejte účinky Lipoxalu Xtreme II sami!


» Balení 60 tbl. – AKCE!

» Balení 120+60 tbl. zdarma!


Žádný komentář k „Lipoxal Xtreme II s termogenním efektem“

Komentáře můžete sledovat RSS2 kanálem.

Źádný komentář pro tento příspěvek.

Přidej odpověď

XHTML: Můžete použít tyto formátovací značky: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>